3 nesenstantys ir visada teisingi mados patarimai

3 nesenstantys ir visada teisingi mados patarimai
Publikuota 2015-10-12 Skaitė 3629

Kiekvieną sezoną pristatomos naujos mados tendencijos, dalinamasi naujomis gudrybėmis kaip atrodyti gražiai, stilingai ir nepakartojamai. Tačiau kaskart nauji patarimai išmuša iš vėžių ir verčia nuskriausto kačiuko akimis žvelgti į drabužių spintą – tai ką dabar man rengtis? Todėl pateikiame šiuos tris nuo sezono ir mados tendencijų nepriklausomus, nemirštančia klasika tapusius patarimus, kurie visada veikia. Žinoma, jei jų nepamiršti eidama apsipirkti.

1. Nepirk to, kas madinga, bet tau netinka

Mados tendencijos vėjai kas kart pučia iš skirtingų pusių. Vieno sezono tendencijos tau idealiai tiks, kito ne – tai natūralu. Todėl nepulk aklai pirkti to, ką siūlo dizaineriai ir parduotuvės, o vertink ar tau drabužiai tinka ar ne. Aprangos tikslas yra pabrėžti tavo privalumus, todėl viskas, kas to nedaro, nesvarbu, kaip tai būtų madinga – tau nereikalinga. Pirkdama naujus drabužius visuomet įvertink ar jų spalva tinka prie tavo odos spalvos ir kitų jau turimų drabužių, ar siluetas tinka tavo figūros tipui.

2. Nepirk, jei neturi su kuo suderinti

Jei besirenkant drabužį negali sugalvoti trijų derinių su drabužiais, kurie jau kabo tavo spintoje – nepirk. Jei įsigijusi drabužį dar turėsi ieškoti kito drabužėlio, kad galėtum jį suderinti ir vilkėti – tai nėra gera idėja, o labiau pinigų švaistymas. Drabužiai turi derėti tarpusavyje, kuo daugiau drabužių derinių gali sudaryti iš to ką turi su tuo ką planuoji pirkti – tuo tavo pirkinys vertingesnis. Juk jei perki, turi turėti galimybę iškarto drabužį dėvėti.

3. Tobulas drabužis? Pirk du!

Yra drabužių, kuriuos nusipirkus tiesiog negali jų nusivilkti. Jie dera su viskuo ką turi savo spintoje, tinka įvairioms progoms, yra patogūs ir su jais atrodai pati sau nepakartojama. Šaunu! Tuomet kuo greičiau skubėk įsigyti antrą tokį pat drabužį. Juk tobulas drabužis nėra apsaugotas nuo suplyšimo ar ištepimo... Kuomet nudėvėsi pirmąjį, turėsi antrą naują ir dar ilgai galėsi mėgautis mėgstamo drabužio dėvėjimu. Jei ranka nekyla pirkti idealiai tokio paties, pasirink kitą to paties modelio atspalvį. Turėsi dar daugiau derinimo variantų.

Rašyti komentarą
Rašyk
Skambink