Ta pati suknelė – naujas įvaizdis

Publikuota 2015-04-09

Moteriški drabužiai yra tie drabužiai, kuriems yra keliami dideli reikalavimai. Taip yra todėl, jog moteriška auditorija iš esmės yra kur kas pastabesnė bei reiklesnė nei vyriška, tad natūralu, kad ir moteriškiems drabužiams yra skiriamas kur kas didesnis dėmesys. Ir nors moteriški drabužiai yra parduodami kur kas didesniais kiekiais  nei vyriški, dėmesį verta atkreipti  į tai, jog moterims netrūksta fantazijos, todėl tą patį drabužį, jos yra pasiruošusios pritaikyti keliems skirtingiems įvaizdžiams. O, ar žinojote, jog suknelės yra tas drabužis, kurį, pritaikyti keliems skirtingiems įvaizdžiams, yra bene lengviausia? Jei nežinote, kaip tai padaryti, šis straipsnelis yra kaip tik jums.

Tarkime, jog įsigijote klasikinio stiliaus, vienspalvę, jums puikiai tinkančią suknelę. Savaime suprantama, jei drabužis puikiai tinka ir patinka, jį norisi dėvėti kuo dažniau. Tačiau, tuomet, kai norima vieną ar kitą drabužį (šiuo atveju, suknelę), dėvėti kuo dažniau, susiduriama su situacija, jog su tas pats drabužis yra  dėvima  labai skirtingomis progomis. Tačiau, ar galima vieną ir tą patį drabužį pritaikyti taip, kad jis puikiai atrodytų skirtingomis progomis? Pasirodo, tai išties yra įmanoma.

Įsivaizduokime, jog norite dėvėdami aukščiau parašytą suknelę dalyvauti oficialiame renginyje. Kokius drabužius bei aprangos detales rinktis prie suknelės tokiu atveju? Vienas paprasčiausių pasirinkimų tokiu atveju yra klasikinio stiliaus, griežtų formų švarkelis (jei renginys yra ypač oficialus, galite rinktis ir ilgesnį švarką). Taip pat nepamirškite ir ne ką mažiau svarbių aprangos detalių: prabangių, (tačiau ne per masyvių) papuošalų, jei renginys vyksta lauke, puikiai tiks ir skrybėlaitė. Na, ir žinoma, šis ansamblis tiesiog neįsivaizduojamas be aukštos kokybės delninukės bei batelių.

Na, o ką reikėtų rinktis tuo atveju, ji dėvėdamos tą pačią suknelę, norėtumėte aplankyti parodą? Tokiu atveju, oficialumas išties nebūtinas, tačiau aprašyta suknelė išties puikiai tinka. Keliaujant į parodą, prie šios suknelės puikia tiks laisvo stiliaus megztinis (gali būti ir ilgas), originalūs, masyvūs, tačiau ne itin brangūs papuošalai. Atsižvelgiant į metų laiką, nedera pamiršti ir ryškaus šalio ar stilingų akinių nuo saulės.