Ką rengtis, kad atrodytum aukštesnė?

Ką rengtis, kad atrodytum aukštesnė?
Publikuota 2015-10-20 Skaitė 4211

Ką rengtis, kad atrodytum aukštesnė?

Tinkamai pasirinkti drabužiai ir avalynė gali vizualiai pridėti keletą papildomų centimetrų, o tuo pačiu suteikti figūrai grakštumo arba priešingai – „priploti“ figūrą prie žemės ir vizualiai pridėti keletą kilogramų. Kaip rengiamės – taip ir atrodome, todėl dalinamės praktiškais patarimais, kaip rengtis, jog atrodytum aukštesnė.

Kokius batus pasirinkti?

Aukštakulniai batai ir bateliai yra pirmasis „vaistas“ pridedantis papildomų centimetrų. Tačiau ne visi. Blogiausias pasirinkimas yra aulinukai iki pusės blauzdos. O jei dar kelnių ir aulinukų spalvos ryškiais skiriasi, tuomet visai blogai. Geriausi ilgaauliai iki kelių ar dar ilgesni, virš kelių. O šiltesniu metų laiku geriausias pasirinkimas yra bateliai smailia nosyte ir neturintys dirželio per čiurną. Aukštakulnius geriau rinktis kūno spalvos, o jei dėvi juodas pėdkelnes, tuomet juodi aukštakulniai idealus pasirinkimas suteikiantis tavo kojoms papildomo ilgio ir grakštumo.

Rinkis ilgas kelnes

Anot stilistų, geros kelnės yra ilgos kelnės. Patrumpintos, iki pusės blauzdų, atlenktos –dalina koją į kelias dalis ir taip vizualiai ją trumpina. Todėl geriausias pasirinkimas ilgos kelnės, po kuriomis slepiasi tokios pat spalvos aukštakulniai ar bateliai ant platformos. Sakydami ilgos kelnės, turime omenyje, jog kelnių ilgis yra iki kulno. Ilgos kelnės gali būti tiek siauros, tiek platėjančios ir slepiančios batelius po jomis.

Kelnės ir sijonas paaukštintu liemeniu

Paaukštintas kelnių liemuo tinka ne visoms, nes išryškina liemenį, tačiau jei džiaugiesi savo figūra, tuomet rinkis kelnes aukštesniu liemeniu. Toks pasirinkimas pridės kelis papildomus centimetrus ir sukurs aukštesnio ūgio iliuziją net jeigu ir vilkėsi trumpesnes kelnes.

Mini sijono ir aukštakulnių duetas

Jei turi laibas kojas, tuomet mėgaukis galimybe dėvėti trumpą sijoną. Prie jo apsiavusi kūno spalvos aukštakulnius sukursi tikrai aukštos merginos įspūdį. Šiuo metu itin populiarūs odiniai mini sijonai. Tuo tarpu sijonų žemiau kelių ir iki pusės blauzdų turėtum vengti visais įmanomais būdais.

Mažas rankinukas

Didelis rankinukas patogu, jame telpa puse gyvenimo. Tačiau kuo didesnė rankinė, tuo vizualiai mažesnė atrodysi, o tavo figūros linijos bus išdarkytos, sunki rankinė „trauks“ prie žemės. Todėl pamiršk didelę rankinę ir rinkis kompaktiškus, nedidelius rankinukus – tai padės išlaikyti teisingas tavo kūno proporcijas.

 

Rašyti komentarą
Rašyk
Skambink