Praktiškos stiliaus gudrybės

Praktiškos stiliaus gudrybės
Publikuota 2015-09-08 Skaitė 3938

Kaip atrodyti kasdien vis kitaip, jei neturi nuo drabužių lūžtančios spintos? Norint atrodyti stilingai, gražiai ir taip, kad aplinkiniai nesakytų „ji visą savaitę taip pat apsirengusi“, nereikia itin daug rūbų, tačiau reikia sumanumo. Pasidalinsime keliomis gudrybėmis, kurios leis iš naujo pažvelgti į savo spintą ir rasti naujų derinių.

Visagalis šalikas

Ne itin vėsią rudens dieną nebūtina vilktis švarko ar megztinio. Užtenka palaidinę ilgomis rankovėmis ir bet kokia iškirpte (net ir gilia, visai nerudeniškai kaklą atidengiančia) pridengti įdomiai surištu šaliku. Galbūt dar reiktų pasimokyti bent kelis įmantresnius šaliko surišimo būdus. O jų gali būti tikrai daug, štai mergina net 25 sugalvojo:

 

Nepaslėpk vasarinių suknelių

Jei pasibaigė vasara ir su trumpa be rankove suknele į miestą išeiti nebegali, dar nereiškia, jog ją reikia nustumti į spintos galą iki pavasario. Kol dar neįsismarkavo rudens šalnos, vasarinę suknelę (išskyrus skirtas pajūrio smėliui) suderink su rudeniškais atributais. Ant pečių užsimesk megztuką, stilingą švarkelį ar kardiganą, kojas papuošk lengvais bateliais ar net kaubojiško stiliaus spalvingais batais, ant kaklo pasikabink masyvų papuošalą arba jau aptartą šaliką ir pirmyn!

Investuok į pagrindinius drabužius ir mėgaukis aksesuarais

Visuomet turėk nepakeičiamų, kokybiškų drabužių, kurie gelbės visomis situacijomis, jiems gailėti pinigų tikrai neverta. Investavus į dažniausiai dėvimus, kokybiškus drabužius, galima lengviau ir pigiau išsisukti derinant kitus rūbus ir aksesuarus. Štai, pavyzdžiui, turėdama kokybišką kelnių ar sijono ir švarko kostiumėlį galėsi nesirūpinti kuo vilktis einant į darbą. Tereikia kasdien pasirinkti ryškią palaidinę ar net maikutę po švarku, prisiderinti papuošalus, pakeisti šukuoseną ir kasdien atrodysi kitaip. Norisi ko nors naujo – nusimesk švarką, užsivilk šiltesnę palaidinę.

Jei jautiesi gerai – reiškia viskas puiku!

Jei apsivilkusi drabužį jautiesi kaip įlindusi į bulvių maišą – jokiais būdais nesivilk. Nesvarbu, ką aplink suokia tavo draugė ar vaikinas. Gražus drabužis yra tas, kuris ne tik gražiai ir stilingai atrodo apsivilkus, tačiau ir toks, su kuriuo jautiesi puikiai ir esi pasiryžusi kalnus nuversti. Drabužių vilkėjimas neturi būti kančia, todėl visuomet rinkis aprangą, kuri leidžia tau pasitikėti savimi – niekas kitas nepadaro merginos stilinga ir patrauklia labiau nei jos pasitikėjimas savimi!

Rašyti komentarą
Rašyk
Skambink