Renkamės drabužius - 3 aktualūs patarimai

Renkamės drabužius -  3 aktualūs patarimai
Publikuota 2015-09-21 Skaitė 2895

Dažnai girdi patarimų kaip atrodyti stilingai vienu ar kitu sezonu, per įvairias šventes ar einant į darbą, saulėtą arba lietingą dieną. Tačiau kartais reikia atsitraukti ir apžvelgti iš toliau į aprangą, rūbų spintą bei savo apsipirkimo įpročius. Tik taip galima pamatyti bendrą vaizdą ir įvertinti ką darai gerai ar blogai. Todėl šiandien pateikiame tris visiems sezonams aktualius patarimus kaip atrodyti stilingai ir madingai.

Jei patinka ir tinka – pirk du

Tikrai turi savo spintoje tą drabužėlį, kurį nuo pat pirkimo dėvi vos ne kasdien ir jis yra mielesnis, jaukesnis už visą pasaulio auksą. Su juo jautiesi puikiai ir atrodai nepriekaištingai. Tačiau jis vieną dieną nusidėvės ir tada žiūrėdama į spintą tikrai sakysi, jog neturi kuo apsirengti. Todėl vos tik pajutusi, jog „tai jis!“, šio rūbo ieškok parduotuvėje ir įsigyk antrą. Nedelsk, nes pasikeitus sezonui, rasti drabužį neliks šansų. Jei ranka nekyla pirkti dviejų identiškų, gali įsigyti tą patį drabužio modelį, tačiau kitos spalvos. Tai tikrai verta!

Neik į matavimosi kabiną su vienu rūbu

Išsirinkusi rūbą parduotuvėje, prigriebk pasimatuoti ir kokį nors neįprastą drabužį, kuriam paprastai lipintum etiketę „tai man netiks“. Kuo daugiau pasimatuoji, lengviau įvertinti bei įsidėmėti kokie modeliai, kirpimai, spalvos tau tinka, kokie ne. Tai labai praverčia ateityje, renkantis drabužius internetinėje parduotuvėje.

Kartą per metus – spintos inventorizacija

Bent kartą per metus, o geriau dukart besikeičiant  sezonams, reikėtų peržiūrėti spintos turinį. Suplyšusius, nudėvėtus drabužius, kurių ir taip nedėvi išmesk, drabužius, kuriems reikia minimalaus pataisymo (įsiūti sagą, susiūti prairusią siūlę ar pakeisti užtrauktuką) iškarto po inventorizacijos nunešk į siuvyklą ar imkis darbo pati. Drabužius, kurie yra  beveik nauji, tačiau tau tiesiog nemieli ir jų nenešioji, atiduok draugei, vargingiau gyvenančiai tetai ar labdarai. Svarbiausia, kad spintoje liktų tik tie rūbai, kuriuos gali dėvėti ir nori.

Ir galiausiai, svarbiausia pasitikėjimas savimi! Jei drabužiai kuriuos vilki tau leidžia pasitikėti savimi ir gerai jaustis, tuomet tikrai atrodysi nuostabiai!

Rašyti komentarą
Rašyk
Skambink