Ruduo prasideda tuomet, kai iš spintos išsitrauki paltą

Ruduo prasideda tuomet, kai iš spintos išsitrauki paltą
Publikuota 2015-09-29 Skaitė 5078

Vėstantys orai verčia prisiminti šiltesnius rūbus ir traukti iš spintos paltą arba pradėti žvalgytis kažko naujo šaltajam metų laikui. Todėl šiandien aptarsime kokie paltai anot stilistų bus populiariausi šį rudens – žiemos sezoną.

Jau ne pirmą sezoną vyraujantis minimalizmas

Minimalistinis stilius užkariavo spintas ne vienam sezonui. Tiek laisvo kirpimo susiaučiami paltai, tiek griežto, vyriško kirpimo paltai su plačia pečių linija karaliauja ant podiumo ir parduotuvėse jau keli metai iš eilės. Neutralių, žemės spalvų – juodi, pilki, rudi, chaki, smėlio spalvos paltai yra vienas universaliausių sprendimų, į kuriuos vis dar verta investuoti, nes nepanašu, jog minimalizmas staiga prarastų savo populiarumą.

Lengvi apsiaustai

Vos prasidėjęs ruduo nereikalauja pačių šilčiausių kailinių, tad kol karaliauja „bobų vasara“, tol ant merginų pečių puikuojasi apsiaustai. Tiek apsiaustai, tiek pelerinos ir panašūs žiemos apdarai yra tikros elegancijos išraiška. Anot mados specialistų, lengvai krintantis ilgas apsiaustas atkreipia dėmesį ir sukuria moteriškumo aurą. Apsiaustus geriausia derintis su odiniais ilgaauliais batais bei odinėmis pirštinėmis.

Ryškios ir sodrios spalvos

Šio sezono išskirtinumas – ryškios paltų spalvos. Stilistai ragina nepasiduoti rudens tamsumams ir depresijai bei rinktis ryškių spalvų paltus – žydra, oranžinė, raudona, salotinė, bordo ar kelių spalvų derinio. Visgi, jei renkiesi ryškų paltą, likusi apranga neturėtų būti itin ryški, kitaip būti kaip velykinis margutis. Subtilių spalvų, pvz., juodos, apranga ir ryškus paltas – geriausias šio sezono pasirinkimas.

50 pilkų atspalvių

Nežinia, ar knyga šiuo skambiu pavadinimu turėjo įtakos ar ne, tačiau šį sezoną visa paletė pilkų atspalvių nugulė pas paltų gamintojus. Jei nepatinka ryškios spalvos, tuomet neprašausi pro šalį išsirinkusi pilkos spalvos paltą. Pilka – miesto spalva, tad su juo lengvai sukursi miesto merginos įvaizdį. Pilka - nepretenzinga spalva, dera prie visų aksesuarų ir drabužių.

Renkantis paltą atkreipk dėmesį į sudėtį, rinkis audinį, kuris nebūtų linkęs veltis ar pūkuotis. Taip pat labai gerai įvertink kokio ilgio palto tau reikia – iki žemės, iki kelių, žemiau klubų, iki klubų. Nuo ilgio priklauso patogumas, ypač, pvz vairuojančioms. Ilgas paltas nėra patogus vairuojančioms, tuo tarpu mėgstančioms vaikščioti pėsčiomis ilgas paltas yra labiau šildantis variantas.

Rašyti komentarą
Rašyk
Skambink